fbpx
Przejdź do treści

Łepski Leasing Maszyn

2 min

Ostatnio mieliśmy okazję pojawić się w Gazecie Leśnej, artykuł możesz przeczytać tutaj

O tym jaka jest obecnie sytuacja na świecie moglibyśmy pisac godzinami a jeszcze dłużej z wami dyskutować. Nie mniej jednak biznes nie czeka i nie poczeka. Często też okazuje się że ważnym jest nie tylko w biznesie być, ale również w nim czynnie uczestniczyć, wiedzieć jakie są nowe trendy, jak przestrzec się przed problemami, z jakich dofinansowań skorzystać. W Gazecie Leśnej,  poruszony został temat który generalnie występuje w każdej branży, a jednak branżę finansową zdobywa i sprawia że to własne dlatego klienci decydują się na leasing maszyn akurat w takiej firmie jak Royal Finance. 

Większość z naszych klientów to znajomi znajomych którzy drogą pantoflową polecają nas dalej. I tak jak do firmy czy marki możemy mieć różne odczucia, tak do osób to zaufanie i wieź są o wiele większe. 

W Royal Finance podchodzimy do klientów holistycznie. Rozumiemy ich potrzeby i nie boimy się odebrać telefonu po 20stej. Ba! Zdarzały nam się nawet rozmowy późniejsze – z resztą bardzo udane. 

Często jesteśmy zapraszani przez naszych klientów do ich prywatnych domów, a my doskonale rozumiemy jak ważne jest budowanie więzi międzyludzkiej. Właśnie to sprawia, że ufają nam klienci indywidualni, mali przedsiębiorcy a także duże korporacje. 

Obecnie realizujemy leasing na linię produkcyjną wartą ponad 6 milionów polskich złotych. Z inwestorami z Warszawy spotkaliśmy się osobiście by porozmawiać przy kolacji o ich dalszych planach, a także aby posłuchać interesujących historii z branży. 

Indywidualne podejście i kontakt z klientem który finalnie zostaje naszym znajomym to klucz nie tylko do udanej transakcji ale również do udanego życia biznesowego, zdrowego networkingu i wymiany doświadczeń. 

Ponieważ znaleźliśmy się akurat w Gazecie Leśnej poniżej zapraszamy do zapoznania się z ofertą finansowania maszyn leśnych i dalszego kontaktu. 

Skontaktuj się z nami!

Kontakt